טורבו, גלי הינע, מדחסי אוויר ועוד
לחלקים מקוריים מהיצרן / שיפוץ חלק קיים
צור איתנו קשר

לעיטוף הרכב באמצעות מדבקות יתרונות רבים לחברות גדולות כקטנות ואפילו לעסק בעל רכב אחד בלבד. מיתוג רכבים, הוא לא רק עניין אסתטי או תדמיתי היות ומדובר באמצעי פרסום שזוכה לאלפי צפיות מדי יום ללא עלות, למעט העלות החד פעמית של העיצוב, הייצור וההדבקה. 

פרסום על גבי רכבים מאפשר הצגה של שלט עם שטח פרסום גדול וחשיפה לאלפי נהגים והולכי רגל בכל יום בו הרכב נמצא על הכביש. את העיטוף ניתן לבצע באופן מלא או רק על חלק מהרכב. לפניכם מספר טיפים והמלצות שאספנו בנושא מיתוג רכבים במדבקות עם פורטל השלטים כדי שתוכלו להזמין בקלות מיתוג לרכב על ידי חברה מקצועית ובמחיר משתלם.

החשיפה והזכירות של מותגים שמצגים על רכבים, גבוהה ומוכחת מחקרית, כפי שניתן לקרוא במחקר:

The Effectiveness of Car Advertising Media: Perceptions of Generation-Y Consumers

שפורסם באתר researchgate וניתן לקרוא אותו במלאה בקישור ». עסקים שלהם מספר רכבים ואינם עושים בהם שימוש לפרסום החברה, מפספסים פוטנציאל פרסומי אדיר, שזול משמעותית משלט חוצות, שעמיד למשך שנים.

עיצוב המדבקות לרכבים

לעיצוב המדבקות (הקריאטיב) משמעות גדולה בתפיסת העין של הצופה וההיזכרות של המותג שראש של הלקוח הפוטנציאלי שלנו. מומלץ כמובן להשקיע מחשב ביצירת דימוי ועיצוב יוצא דופן שיוצר רגש חיובי בקרב הצופה. מומלץ להיעזר בקופירייטר מוכשר, לצד המעצב הגרפי, שינסח משפט ייחודי, שעל בסיסו יתבצע העיצוב הכולל. לעיתים מתחילים בעיצוב ואז מוסיפים את המשפט ולעיתים הקופירייטר והמעצב מגיעים מאדם מוכשר אחד. המעצב הגרפי, יעשה שימוש בשפה המיתוגית של החברה, ויחפש ליצור שלט ייחודי בולט לעין שמעביר את המסר השיווקי לצד ניראות מקצועית ואסתטית. כך או אחרת, לפני שניגשים לייצור והדבקה של המדבקות על הרכבים, כדאי להשקיע מחשבה רבה ביצירת פרסום יצירתי במיוחד. עבודת הגרפיקה היא שלב חשוב במיתוג כל רכב ומומלץ לא להתפשר ולא לחסוך משאבי זמן ועלות בעיצוב ובקופירייטינג. 

ייצור והדבקת המדבקות על הרכבים

הדפסת המדבקות נעשית באמצעות מדפסות דיגיטליות מתקדמות, בד"כ בהדפסה בפורמט רחב. מדפסות הרול, מאפשרות הדפסה איכותית על חומרים רכים ברזולוציה גבוהה במיוחד – ART ומכונות חיתוך צורני, מאפשרות גימור מדויק כמעט בכל עיצוב נדרש. 

חשוב להקפיד שהמדבקות המודבקות על גבי הרכבים, יהיו בעלות ציפוי עמיד לקרינת שמש חזקה, כדי להימנע מדהייה מהירה של הצבעים בשלט. את ההדבקה, מומלץ כמובן להשאיר לאנשי המקצוע שיבצעו את העיטוף בצורה נקיה ומדוייקת, ניתן להיעזר בשירותי מיתוג רכבים בפורטל השלטים על מנת לקבל הצעות מחיר באזורכם מחברות שילוט מומלצות.

צילום הרכבים המוכנים

מיד לאחר שמסיימים את עבודת העיטוף ורגע לפני שמתניעים את הרכבים ויוצאים לדרך, אל תוותרו על צילום יפה של העבודה המוגמרת. במיוחד בחברות בעלות צי בינוני או גדול של רכבים, מחלקות השיווק נוהגות לעשות שימוש בצילומים של הרכבים לצרכי שיווק. תמונות רכבים ממותגים, באתר החברה, בפולדרים, במצגות או בכל אלמנט ויזואלי אחר, יוצרות רושם של חברה רצינית ומקצועית. 

למידע נוסף בתחום השלטים מכל סוג הנכם מוזמנים לקפוץ לבקר בפורטל השלטים בכתובת: https://www.shlatim-p.co.il/