מגדש טורבו - טורבו צ'ארג'ר

 

סובגיל חלקי חילוף לרכב ולתעשייה מתמחה בשיפוץ טורבו מכלל יצרני הטורבו השונים. לחברה האחות "אינטרטראק" מגוון גדול של מגדשי טורבו חדשים הכולל כ- 1000 מספרים קטלוגיים של היצרנים המובילים בעולם: , Garret, Borgwarner, KKK, Schwitzer, Holst, MHI-Mitsubishi, IHI-Clover, Mhale

לסוביגל מגוון חלפים גדול מאוד לטורבו המתאים לכל סוגי הרכב הפרטי והכבד – משאיות ואוטובוסים, בנוסף לסוביגל מגוון גדול של חלפים לטורבו להתעשייה, הצמ"ה, החקלאות  ומנועים ימיים.

כדאי לך לבחור סוביגל אינטרטראק ליברלו

החברות מייצגות את היצרנים הטובים בעולם של טורבו צ'ארג'ר ,גלי ההינע (דרייבשאפט), מדחסי אוויר לרכב כבד (מערכת בלימה). לחברות מלאי גדול של חלקי החילוף עם זמינות למאות פריטי יצרן מקוריים ופריטים חליפיים איכותיים.

סוביגל הינה תחנת שירות רישמית של יצרני מגדשי טורבו אוויר: Borg Warner, KKK, Schwitze, MHI-Mitsubishi והמשפצת את כל סוגי הטורבו. סוביגל הינה תחנת שירות רשמית מאושרת על ידי יצרני מגדשי האוויר המקוריים. בעלת נסיון של 30 שנה ויותר, ניסיון מקצועי מוביל בתחומים השיפוץ, חריטה, כירסום, איזון והריתוך הייעודי.

סוביגל מעניקה לכם פתרון כמעט לכל בעיה, באמצעות טכנאים מקצועיים – בעלי ניסיון רב ביותר, חלקים מקוריים או תואם מקורי באיכות גבוהה מאוד, ברוב במקרים יתוקן באותו יום, אם יגיע אלינו עד 12:00.

לבית המלאכה של סוביגל  יכולת שיפוץ נדירה של חלקי חילוף לרכבים , גם במקרים יוצאי דופן.