טורבו לתעשייה

שימוש בטורבו לצורכי תעשייה, הינו דבר חדש, טורבו לצרכי תעשייה ניתן למצוא בין היתר גנרטורים תעשייתים (לכל גנרטור תעשייתי יש לפחות טורבו אחד), במשאבות מים ניידות יש מנוע אשר מצויד במגדש טורבו, משאיות כיבוי, מערבלי בטון, מקדחות שטח וכו'

גנרטור תעשייתי.

מערבל בטון.

מכיוון שמדובר בכלי עבודה, אשר תקינותם הכרחית לתפעול השוטף של בית העסק, יש לוודא כי מכלולים מרכזיים מטופלים באופן שוטף ותמידי, הטורבו הינו מכלול מסוג זה.

בחלק מהמקרים מדובר בכלים אשר מופעלים רק בזמן חירום (למשל גנרטור אשר מחובר למפעל), כאשר יש הפסקת חשמל, והגנרטור מתחיל לפעול, חשוב לוודא כי הטורבו במצב תקין, שכן תקלה בטורבו משביתה את הגנרטור ולכן גם את כל המפעל, מומלץ מאוד לעשות טיפולי מונע לכלים מסוג זה.

בסוביגל נוכל לטפל במגדשי אוויר מסוג זה, יש לנו ידע של עשרות שנים בתחום טורבו תעשייתי, נוכל לשפץ טורבו, בנוסף בסוביגל מלאי של טורבו חדשים לכלים תעשייתיים (במידה ולא ניתן לשפץ את הטורבו).

בדיקה של טורבו אשר מורכב על כלים תעשייתים בכל פרק זמן קצוב(טיפול מונע של הטורבו), יכול למנוע שיפוץ טורבו לעתיד (ולתת לטורבו את זמן חיים מקסימלי).

גלי הינע (דריישפט) לתעשייה

גלי הינע בתעשייה ניתן למצוא במפעלים, באתרי בניה וכו'.

לדוגמא: לכל מערבל בטון יש גל הינע (אשר מסובב את תוף הבטון), למקדחי שטח גדולים יש גלי הינע (אשר מסובבים את המקדח), וכן הלאה.

אותו גל הינע, מעביר כוח בין תיבות תמסורת.

בסוביגל, נוכל לשפץ גל הינע, לבנות גל הינע ולאזן גלי הינע מכל הסוגים.

תהליך שיפוץ חלק חילוף בסוביגל